KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13051053
nr 1305 1053
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Etsningar, 3 st, Triptyk. Signerad, numrerad 81/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:24:03
31/1 18:32:42
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner